2016-2017 Dil ve Anlatım Ders Kitapları Cevapları

2016-2017 Dil ve Anlatım Ders Kitapları Cevapları

2016- 2017 eğitim öğretim yılında ortaöğretim(lise) dil ve anlatım ders kitapları değişmiştir. Bir önceki eğitim öğretim yılında lise 1, lise 2, lise 3, lise 4 seviyelerinde okutulan dil ve anlatım ders kitapları ve bu kitapların yayınevleri şunlardı:

9. sınıf dil ve anlatım ders kitabı- Ekoyay Yayıncılık

10. sınıf dil ve anlatım ders kitabı- Ekoyay Yayıncılık

11. sınıf dil ve anlatım ders kitabı- Evrensel İletişim Yayınları

12. sınıf dil ve anlatım ders kitabı- Ekoyay Yayıncılık

Yeni eğitim öğretim yılında dil ve anlatım ders kitaplarının yayınevleri değişmiş olup kitaplarda da farklılıklar göze çarpmaktadır. Etkinliklere ait örnekler, okuma parçaları vs. birçok değişiklik arz etmektedir.

2014-2015 eğitim öğretim yılı dil ve anlatım ders kitapları ve yayınevleri aşağıdaki gibidir:

9. sınıf dil ve anlatım ders kitabı Ada Yayınları

10. sınıf dil ve anlatım ders kitabı Öğün Yayınları

11. sınıf dil ve anlatım ders kitabı Yıldırım Yayınları

12. sınıf dil ve anlatım ders kitabı- Paşa Yayıncılık

Yukarıdaki yayınevlerine ait dil ve anlatım ders kitapları yurdumuzun bazı il ve ilçelerinde okutulmaktadır. Bunun haricinde olan yerlerde ise Meb Yayınlarının dil ve anlatım ders kitapları okutulmaktadır. 

cemalaksoy.org eğitim öğretim sitesi olarak dil ve anlatım ve Türk edebiyatı ders kitabı cevaplarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. 2015 2016 eğitim öğretim yılında da 9. Sınıf dil ve anlatım ders kitabı cevapları(Ada), 10. Sınıf dil ve anlatım ders kitabı cevapları (Öğün Yayınları), 11. Sınıf dil ve anlatım ders kitabı cevapları(Yıldırım Yayınları), 12. Sınıf dil ve anlatım ders kitabı cevapları (Paşa Yayıncılık) cemalaksoy.org sitesinde sizlere sunulacaktır. Bizi takip ediniz.

Dil ve Anlatım Ders Kitabı Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Cevap Ver