2014-2015 Dil ve Anlatım, Türk Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı Soruları ve Cevapları

2014-2015 Dil ve Anlatım, Türk Edebiyatı 2.Dönem 1.Yazılı Soruları ve Cevapları

Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Cemal Aksoy'un hazırladığı 2014-2015 eğitim öğretim yılı 2. dönem 1. yazılı soruları ve cevaplarına cemalaksoy.org sitesinden ulaşabilirsiniz. En güzel ve kaliteli dil ve anlatım, Türk edebiyatı dersi yazılı sınav soruları sitemizde mevcuttur. 

9. sınıf dil ve anlatım, 10. sınıf dil ve anlatım, 11. sınıf dil ve anlatım, 12. sınıf dil ve anlatım dersi 2. dönem 1. yazılı sorularıyla beraber 9. sınıf Türk edebiyatı, 10. sınıf Türk edebiyatı, 11. sınıf Türk edebiyatı ve 12. sınıf Türk edebiyatı yazılı sınav soru ve cevaplarını cemalaksoy.org sitesinin yazılı soruları kategorisinde bulabilirsiniz.

lise 1, lise 2, lise 3 ve lise 4 Türk edebiyatı, dil ve anlatım derslerine ait özgün olarak hazırlanmış yazılı sınav sorularımızın tamamının cevap anahtarı bulunmaktadır. Hazırladığımız cevap anahtarına göre soruları kontrol edebilirsiniz. Yazılı sorularımızın klasik, boşluk doldurma, çoktan seçmeli (test), eşleştirme, doğru yanlış olarak hazırlanmıştır. 

İkinci dönem 1. yazılı sınavları nisan ayının ilk haftası yapılmaktadır. Türk edebiyatı ve dil ve anlatım dersi 2. dönem 1. yazılılarında çıkabilecek örnek soruları ve bu soruların çözümlerini cemalaksoy.org sitemizde bulabilirsiniz.

2014-2015 2. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir