2016-2017 9.Sınıflar Türk Dili ve Edebiyatı Dersi Yeni Müfredata Uygun Öğretim Programı İndir

2016-2017 9.Sınıflar Türk Dili ve Edebiyatı Dersi Yeni Müfredata Uygun Öğretim Programı İndir

Talim ve Terbiye Kurulunun aldığı karar ile 9.sınıflara ait dil ve anlatım, Türk edebiyatı dersleri Türk dili ve edebiyatı dersi olarak birleştirilmiştir.

Haftada beş saat olarak okutulacak bu ders öğrenciler için yine baraj dersi olma özelliğine haizdir. Öğrenciler için hayati önem sahip bu dersin hem öğrenciler hem de öğretmenler tarafından iyi anlaşılabilmesi gerekmektedir.

Öğrencilerin okuma, yazma, sözel dil becerilerine uygun üç önemli alanda kazanabilecekleri hedeflere uygun şekilde hazırlanmış yeni Türk dili ve edebiyatı dersi müfredatına cemalaksoy.org sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Lise 1 Türk dili ve edebiyatı dersi öğretim programına ulaşmak için sayfanın altındaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Hem öğrenciler hem de öğretmenler için hazırlanmış öğretim programı sayesinde yeni Türk dili ve edebiyatı dersi hakkında önemli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Yeni Türk dili ve edebiyatı dersi demek yeni ünitelendirilmiş yıllık plan, yeni günlük plan, yeni yazılı soruları, yeni ders notları, yeni test soruları demektir. Yeni bir derse ait olan ne varsa Türk dili ve edebiyatı dersi kaynak sitesi olan cemalaksoy.org sitesinde bulabilirsiniz.

2016-2017 Türk Dili ve Edebiyatı 9.Sınıf Öğretim Programı İndir

Cevap Ver