2016-2017 Seçmeli Diksiyon ve Hitabet Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Plan İndir

2016-2017 Seçmeli Diksiyon ve Hitabet Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Plan İndir

Ortaöğretimde seçmeli ders olarak okutulan diksiyon ve hitabet dersine ait 2016-2017 eğitim öğretim yılı ünitelendirilmiş yıllık planı cemalaksoy.org olarak sizlere sunuyoruz.

Diksiyon ve hitabet dersi haftada bir saat olarak okutulmaktadır. Bu derse ait ders notları, yazılı soruları vb. dokümanları da sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan dokümanlar sayesinde derslerinize rahatlıkla hazırlanabilirsiniz.

Diksiyon ve hitabet dersi ünitelendirilmiş yıllık plan MEB iş takvimine göre hazırlanmıştır. Diksiyon ve hitabet dersi yazılı sınavı birinci dönem 2, ikinci dönem 2 olmak üzere bir eğitim öğretim yılında 4 adet olarak yapılmaktadır.

Genelde öğretmenlerin öğrencileri rahat bıraktığı bir ders olarak algılanan diksiyon ve hitabet dersi kimi zaman öğrencileri rahatlatan bir ders kimi zaman ise faydalı bilgilerin öğrenildiği bir ders olarak algılanmıştır.

Her ne kadar haftada 1 saat olarak okutulsa da öğrenciler için gerekli bir derstir. Doğru ve düzgün konuşabilmek için pratik bilgiler sunan, işin teorik kısmını anlatan bir ders olma özelliğine sahiptir.

Seçmeli diksiyon ve hitabet dersi 2016-2017 ünitelendirilmiş yıllık planı indirmek için aşağıdaki yazıya tıklamanız yeterlidir. Bilgisayara indirdikten sonra üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Seçmeli Diksiyon ve Hitabet Ünitelendirilmiş Yıllık Plan İndir

Cevap Ver