Açık Öğretim Lisesi ( AÖL) Dil ve Anlatım Dersi

Açık Öğretim Lisesi ( AÖL) Dil ve Anlatım Dersi

2014 yılında Türk edebiyatı, dil ve anlatım, Türkçe derslerine yönelik dokümanları paylaşmak için kurulan cemalaksoy.org, 2016 yılından itibaren Açık Öğretim Lisesi (AÖL) dil ve anlatım dersine ait test soruları, ders notları, çıkmış sorular konularında da hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda açık lise dil ve anlatım 1,2,3,4,5,6,7,8 derslerine ait dokümanları sitemizde bulabilirsiniz.

Örgün eğitim kurumlarında dil ve anlatım dersi ana ders (baraj dersi) özelliğine haizdir. Bir öğrenci dil ve anlatım dersini vermeden mezun olamamaktadır. Açık Öğretim Lisesinde de bu durum sadece dil ve anlatım dersine ait değil tüm derslerle de ilgilidir.

Cemalaksoy.org sitesi, dil ve anlatım dersine ait birçok dokümanı bünyesinde barındırmaktadır. Dil ve anlatım aöl ders notlarını, test sorularını, çıkmış soruları artık sitemizden takip edebilirsiniz. AÖL dil ve anlatım dersi dönemlere göre sınıflandırılmıştır. Biz de farklı dönemlere göre dokümanlarımızı oluşturduk. İsimlendirdiğimiz dönemleri ayrı ayrı belirttik. İstediğiniz dokümana ulaşmak için bu tanıtım sayfasında bulunan ilgili linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Aşağıda AÖL dil ve anlatım dersine ait ders notları dönemlere göre kategorilendirilmiştir. İstediğiniz ders notuna ulaşmak için bağlantının üzerine tıklamanız yeterlidir.

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 1 Ders Notları

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 2 Ders Notları

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 3 Ders Notları

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 4 Ders Notları

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 5 Ders Notları

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 6 Ders Notları

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 7 Ders Notları

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 8 Ders Notları

Açık Öğretim Lisesi Seçmeli dil ve anlatım dersine ait örnek test sorularımızı çözmek için aşağıdaki bağlantılara tıklamanız yeterli olacaktır. Test sorularını ister sitemizde online olarak çözebilir isterseniz de Word belgesi olarak indirebilirsiniz.

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 1 Test Soruları Çöz

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 2 Test Soruları Çöz

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 3 Test Soruları Çöz

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 4 Test Soruları Çöz

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 5 Test Soruları Çöz

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 6 Test Soruları Çöz

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 7 Test Soruları Çöz

Açık Lise ( AÖL ) Dil ve Anlatım 8 Test Soruları Çöz

Cevap Ver