Hakkımızda

Hakkımızda

Türk edebiyatı ve dil ve anlatım derslerine kaynak site özelliği gösteren cemalaksoy.org eğitim öğretim sitesi sizlere yeni yüzüyle hizmet etmeyi amaçlayan bir sitedir. Türk edebiyatı ve dil ve anlatım dersi kitap cevapları, yazılı soruları ve cevapları, ödev kapakları, ders notları gibi birçok içeriğe sitemizden ulaşabilirsiniz.

2016-2017 eğitim öğretim yılına yepyeni içerikleriyle giren cemalaksoy.org eğitim öğretim sitesi sizlere hizmet etmeyi bir borç addetmektedir. Farklı alanlardaki içerikleriyle Türk edebiyatı ve dil ve anlatım ders dokümanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizlere eğitim öğretim alanında hizmet etmek bizler için bir onurdur.

Kopya içerik barındırmayan, günün şartlarına uygun güncel içerikleriyle sizlere yardımcı olmak bizim en büyük vazifemizdir. Ders kitabı cevaplarımız sayesinde ödevlerinizi rahatlıkla yapabilir sınavlardan yüksek puan alabilirsiniz. Yazılı soruları ve cevaplarımız sayesinde yüksek puanlar alabilir, kendinizi deneyebilirsiniz. 

Sitemizde Türk edebiyatı ile dil ve anlatım derslerine yönelik birçok alanda işinize yarayabilecek ders notlarımız ve konu anlatım notlarımız bulunmaktadır. Bu notlar sayesinde gerekli bilgi donanımına sahip olabilirsiniz. 

cemalaksoy.org eğitim öğretim sitesi bir Türk dili ve edebiyatı kaynak sitesidir. Bu sitemize doküman gönderebilir, e-posta adresimizle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir durumla ilgili şikayetinizi de bildirebilirsiniz. 

istikbal_hayal@hotmail.com e-posta adresine mail gönderebilir ya da sitemizde bulunan içeriklerin altındaki yorum kısmına yazabilirsiniz. 

Türk dili ve edebiyatını takip etmek için cemalaksoy.org sitesini takip ediniz.