Öğretmen Karne Görüş Yazısı Örnekleri

Türk Dili ve Edebiyatı Sitesi
Türk dili ve edebiyatı dersi kitap cevapları, ders notları, yazılı soruları ve test sorularını kapsar.

Öğretmen Karne Görüş Yazısı Örnekleri

Sevgili öğrencilerimizin karnelerine yazılabilecek görüş, takdir yazılarını cemalaksoy.org sitesi olarak sizler ile paylaşıyoruz. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olarak ayrı ayrı gruplandırdığımız karne görüş yazısı örneklerini sitemizden takip edebilirsiniz. 1. dönem ve 2. dönem olmak üzere ayrı ayrı başarılı, orta ve zayıf öğrenciler için hazırlanmış karne görüş yazısı örneklerini sitemizden görüntüleyebilirsiniz.

1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf ve 12. sınıf öğretmen karne görüş yazısı örneklerine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Özgün ve her öğrenci seviyesine uygun olarak paylaştığımız karne görüş yazısı örnekleri sayesinde tüm öğretmenlerimiz karneye neleri yazabilecekleri konusunda ön fikir kazanmış olacaklardır.

Karneye yazılabilecek öğretmen görüşleri üç ana başlık altında toplanmıştır.:Zayıf öğrenciler için karne yazıları, orta seviyedeki öğrenciler için karne görüş yazısı ve başarılı öğrenciler için karne görüş yazısı.

Anaokulu Öğrencileri İçin Karneye Yazılabilecek Öğretmen Görüş Yazıları İçin Tıklayınız.

İlkokul Öğrencileri İçin Karneye Yazılabilecek Öğretmen Görüş Yazıları İçin Tıklayınız.

Ortaokul Öğrencileri İçin Karneye Yazılabilecek Öğretmen Görüş Yazıları İçin Tıklayınız.

Ortaöğretim (lise) Öğrencileri İçin Karneye Yazılabilecek Öğretmen Görüş Yazıları İçin Tıklayınız.

1 YORUM

Cevap Ver