Ortaöğretim Türk Edebiyatı 9, 10, 11, 12. Sınıf 1. Dönem Yazılı Soruları ve Cevapları 2016-2017

Türk Dili ve Edebiyatı Sitesi
Türk dili ve edebiyatı dersi kitap cevapları, ders notları, yazılı soruları ve test sorularını kapsar.

Ortaöğretim Türk Edebiyatı 9, 10, 11, 12. Sınıf 1. Dönem Yazılı Soruları ve Cevapları 2016-2017

2016-2017 eğitim öğretim yılı ortaöğretim Türk edebiyatı dersi yazılı soruları ve cevaplarını cemalaksoy.org sitesi olarak sizlerle paylaşıyoruz. Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Cemal Aksoy tarafından hazırlanan yazılı soruları ve cevaplarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 9. sınıf Türk edebiyatı 1. dönem 1. yazılı soruları ve cevaplarını daha önce paylaşmıştık.

1. dönem 2. yazılı ve 3. yazılı soruları ve cevaplarını da sizler için hazırladık. Hazırladığımız her yazılı sınav sorusunun cevap anahtarı da bulunmaktadır.

Lise 1 Türk edebiyatı dersinden 2 yazılı sınav olabileceği gibi 3 yazılı sınav da yapılabilmektedir. Başarısız olan öğrenciler için de ayrıca telafi sınavı yapılabilmektedir.

10. sınıf Türk edebiyatı 1. Dönem 2. Yazılı ve 3. Yazılı soru ve cevaplarını da sitemizde bulabilirsiniz. 2. Yazılı veya 3. Yazılı sınavlarında genellikle 20’şer veya 25’er test sorusu sorulmaktadır.

Lise 2 Türk edebiyatı 2. Yazılı ve 3. Yazılı test soruları ve cevaplarını da sitemizde bulabilirsiniz. 11. Sınıf Türk edebiyatı yazılı sınav sorularının en orijinal olanlarını da sitemizde bulabilirsiniz. Özgün olarak hazırlanan 11. Sınıf Türk edebiyatı 1. Dönem 2. Yazılı ve 3. Yazılı sınav soru ve cevaplarını sitemizden takip edebilirsiniz.

12. sınıf Türk edebiyatı yazılı sınav soru ve cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz. 2. Yazılı, 3. Yazılı ve telafi sınavı sınav soruları ve cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz. Klasik, doğru-yanlış, boşluk doldurma, eşleştirme ve klasik olarak hazırlanan örnek sınav sorularımızı cemalaksoy.org sitesinin yazılı soruları kategorisinden takip edebilirsiniz.cemalaksoy.org

Türk Edebiyatı Yazılı Soruları ve Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Cevap Ver