Proje Performans Ödev Kapakları

Proje Performans Ödev Kapakları

Eğitim öğretim faaliyetlerinin vazgeçilmezi olan ödevler, öğrencilerin konuyu daha iyi pekiştirmesine yardımcı olmakla beraber eğitim öğretim ortamının okul dışına da taşınmasına vesile olmaktadır. Öğrenciye verilecek ödev, öğrencinin iyi bir araştırma yapmasına zemin hazırlamaktadır. Öğrencilere her dersten her dönem bir performans ödevinin yanı sıra istediği dersten proje ödevi verilmektedir.

Yenilenen Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğine göre her öğrenci bütün derslerden performans ödevi hazırlamak zorundadır. İyi bir ödev çeşitli aşamalar sonunda hazırlanmaktadır. Tabi, her öğrenci bu aşamalara uymamaktadır.

Derslerinde başarılı olan, ödevlerini titizlikle yapan öğrenciler proje performans ödevi hazırlamada da gayet başarılıdırlar. Bu öğrenciler büyük bir titizlikle hazırladıkları ödevlerinde ödev kapaklarını bulundurmayı da ihmal etmezler. Bu amaçla cemalaksoy. net eğitim öğretim kültür sitesi olarak öğrenmcilerimize yardımcı olmak amacıyla Türk edebiyatı, dil ve anlatım ve Türkçe derslerine yönelik proje, performans görevi ödev kapaklarını sizlere sunuyoruz. 2016- 2017 eğitim öğretim yılı proje- performans ödev kapaklarını sitemizde bulabilirsiniz.

Türk Edebiyatı Dersi Proje Performans Ödev Kapaklarına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Dil ve Anlatım Dersi Proje Performans Ödev Kapaklarına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Türkçe Dersi Proje Performans Ödev Kapaklarına Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Cevap Ver