Türk Edebiyatı, Dil ve Anlatım Dersleri 1. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Cevapları 2015-2016

yazılı soruları ve cevapları, 2015-2016, 1. yazılı, 2. yazılı, 3. yazılı, telafi, ortak sınav

 1. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Cevapları 2016-2017

2016-2017 eğitim öğretim yılı Türk edebiyatı ve dil ve anlatım dersleri 1. dönem 1.yazılı soruları ve cevaplarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Lise 1, lise 2, lise 3, lise 4 Türk edebiyatı dersi birinci dönem birinci yazılı sorularını sitemizin Türk Edebiyatı Yazılı kategorisinden takip edebilirsiniz. Yine 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf ve 12.sınıf dil ve anlatım yazılı sınav soru ve cevaplarını Dil ve Anlatım Yazılı kategorisinden görüntüleyebilirsiniz.

Genel lise, Anadolu lisesi, çok programlı lise, imam hatip lisesi, meslek liseleri, sosyal bilimler lisesi gibi birçok lise türünde okuyan öğrenciler Türk edebiyatı ve dil ve anlatım dersi yazılı sınav sorularına sitemizden ulaşabilir.

Orijinal, müfredata uygun, değişik formatta hazırladığımız yazılı sınav soru örneklerini çözerek sınavlara daha iyi hazırlanabilirsiniz. Sitemizdeki tüm yazılı sorularının cevap anahtarı bulunmaktadır. Ayrıca kafanıza takılan bir meselede yorum bölümünden veya istikbal_hayal@hotmail.com hesabından bize ulaşabilirsiniz. 

Ortaöğretim Türk edebiyatı, dil ve anlatım dersi yazılı sınav sorularının yanı sıra sitemizde 9,10,11 ve 12.sınıf ders notları, ders kitabı cevapları, proje-performans ödev kapakları, sorumluluk sınavı soruları gibi birçok dokümana ulaşabilirsiniz. aşağıdaki bağlantılara tıklayarak yazılı sorularına ulaşabilirsiniz.

Türk Edebiyatı 1.Dönem 1.Yazılı Soruları ve Cevapları

Dil ve Anlatım 1.Dönem 1.Yazılı Soruları ve Cevapları

Cevap Ver