Türk Edebiyatı EBA (Eğitim Bilişim Ağı)

Türk Dili ve Edebiyatı Sitesi
Türk dili ve edebiyatı dersi kitap cevapları, ders notları, yazılı soruları ve test sorularını kapsar.

Türk Edebiyatı EBA (Eğitim Bilişim Ağı)

Milli Eğitim Bakanlığının eğitim öğretim faaliyetlerini teknolojik donanımla desteklediği bilişim ağının adı EBA olarak bilinmektedir. Son yıllarda bakanlığın daha da önem verdiği bu bilişim ağı farklı donanımlara sahip olup eğitim öğretimi destekleyici materyallere sahiptir.

Türk edebiyatı 9, Türk edebiyatı 10, Türk edebiyatı 11 ve Türk edebiyatı 12 derslerine ait ders anlatım videoları, ders notları, animasyon ve ders sunuları gibi birçok içeriği bünyesinde barındıran EBA, her geçen gün sahip olduğu materyalleri daha da zenginleştirmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığıının Yetiştirme ve Destekleme Kurslarına ait kazanım testi ve tarama testleri gibi birçok içeriğine  https://ekurs.eba.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. E-Kurs kullanıcı adı ve şifrenizi belirledikten sonra Öğretmen veya Öğrenci girişinden sisteme girebilirsiniz. Öğretmenler E-KURS modülüne Öğretmenler İçin Mebbis Girişi alanından sisteme giriş sağlamaktadır. Öğrenciler ise Öğrenciler İçin Eba Girişi bölümünden sisteme girebilmektedir.

9.sınıf Türk edebiyatı EBA dokümanları, 10.sınıf Türk edebiyatı EBA dokümanları, 11.sınıf Türk edebiyatı EBA dokümanları ve 12.sınıf Türk edebiyatı EBA dokümanlarını sitemizde sınıflandırılmış olarak bulabilirsiniz. Türk edebiyatı dersine ait sınıf sınıf ayarlanmış ders dokümanlarını istediğiniz materyalin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

9.Sınıf Türk Edebiyatı Konu Anlatımı EBA

10.sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımı EBA

11.sınıf Türk Edebiyatı Konu Anlatımı EBA

12.Sınıf Türk Edebiyatı Konu Anlatımı EBA

9.Sınıf Türk Edebiyatı Kazanım ve Tarama Testi EBA

10.Sınıf Türk Edebiyatı Kazanım ve Tarama Testi EBA

11.Sınıf Türk Edebiyatı Kazanım ve Tarama Testi EBA

12.Sınıf Türk Edebiyatı Kazanım ve Tarama Testi EBA

EBA Öğretmen Girişi

EBA Öğrenci Girişi

Cevap Ver